Referencie

Čo o nás povedali...

"Kniha je úžasná, odporúčam každému. Veľmi pekne spracovanie a už sa teším, keď ju odovzdám krstniatku. 🙂 To bude radosti"

krstná Erika
krstná Erika

"Knihu si čítam s radosťou, pretože je v nej všetko o mne. Mamička, ocko, braček, ja, kamarát Lukáš aj kamarátka Leuška."

Damián 8r.
Damián 8r

"To ste mali vidieť synovu reakciu, keď otvoril knihu a uvidel svoju fotku! Ihneď sme ju museli začať čítať. 🙂 Kniha Ja, rytier je to najlepšie čo sa nám mohlo dostať do rúk. Veľmi, veľmi pekne Vám spoločne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie knihy, ktoré pripravíte. Držíme silno palce. :)"

mamička Zuzka
mamička Zuzka

"Maťkovi sa kniha Ja, futbalista veľmi páči, číta ju skoro každý deň a páčia sa mu aj úlohy. Práve mi povedal: „Je to najkrajšia kniha, ktorú som doteraz dostal!“ :)"

mamička Peťka
mamička Peťka

"Kniha sa mi páči, lebo aj ja raz budem veľkým futbalistom. Chcel by som byť ako Hamšík alebo Weiss."

Milanko 5r.
Milanko 5r

"Prvá reakcia môjho syna bola „Och, kniha“, keďže nerád číta. Požiadala som ho nech mi prečíta prvé 3 vety. Keď prečítal svoje meno....to nadšenie bolo neskutočné. Zajtra si ju berie do školy, lebo si ju chce cez prestávky čítať. Krásna kniha a super nápad. Ďakujeme!"

mamička Katka
mamička Katka

Pozrite si referencie našich spokojných zákazníkov aj na Facebooku.

"Vynikajúci nápad, perfektné spracovanie, kopec zaujímavých úloh. Dcérka je nadšená, teší sa na každé ďalšie "posedenie" pri tejto knihe. Ďakujeme"

mamička Maťka
mamička Maťka

"Kniha sa mi strašne moc páči. V knihe som vystupovala so svojou rodinou aj kamarátkami. Bolo to super."

Anetka 9r.
Anetka 9r

"Kniha je úžasná, krásne napísaná a fakt na mieru dieťaťa. Super sú aj úlohy pre deti. Takto je kniha z pedagogického hľadiska veľmi rozvíjajúca."

mamička Silvia
mamička Silvia

"Úprimne som myslela, že to bude len taká nejaká 5-stranová kniha, no bola som milo prekvapená, že je taká rozsiahla. Je to super čítať o vlastnej rodine a už sa neviem dočkať na reakciu našej malej princeznej. Knihu určite odporúčam."

babka Anna
babka Anna

"Personalizovanú knihu od Dreamstory mi poradila kamarátka ako darček pre 7ročného syna na narodeniny. Je to super, keď dieťa číta o sebe, úplne inak ho taká kniha zaujíma."

mamička Lujza
mamička Lujza

"Dcérka má problémy s čítaním. Ťažko a pomaly číta, a preto ju to nebaví. Kniha o nej, kde sa stane princeznou ju však zaujala, a chce ju za každú cenu dočítať do konca. 🙂 ĎAKUJEM"

mamička Janka
mamička Janka

Naši šťastní čitatelia

Naši šťastní čitatelia

Povedali, napísali a natočili o nás...

Krásnu videorecenziu pripravila čitateľka Mirka z rómskeho knižného klubu Paľikerav.
Prečítať článok

O Dreamstory sa dozvedeli aj v RTVS. Zakladateľ vydavateľstva Dreamstory Ľuboš Jurečka prijal pozvanie do živého vysielania ranných správ, aby porozprával o tom, ako vedieme deti k čítaniu.
Prečítať článok

Blogerka - Mamička Lucia za pomoci dcérky – princezničky Kiarky zhodnotili osobnú knihu Ja, princezná
Prečítať článok

Portálu, ktorý sa venuje hlavne detským akciám, vystúpeniam a koncertom sa naše personalizované knihy zapáčili až tak, že sa ich rozhodli spomenúť vo svojej časti „darčeky pre deti“.
Prečítať článok

Dve matky, Mimi a Barbie si vydavateľstvo Dreamstory vzali na mušku a pripravili o našich knihách článok na svojej internetovej stránke.
Prečítať článok