Najčastejšie otázky zákazníkov


OTÁZKA:
Je možné do personalizovanej knihy umiestniť viac ako 1 fotografiu dieťaťa?

ODPOVEĎ: Áno, pri variante EXTRA vieme do knihy vložiť až 3 fotky dieťaťa. Pri variante TOP je to jedna fotka a variant ZÁKLAD je bez fotky.OTÁZKA:
Aký maximálny počet členov rodiny smiem uviesť do objednávky?

ODPOVEĎ: Počet členov rodiny nie je obmedzený. Už sa nám podarilo zakomponovať do príbehu 36 ľudí, čo je náš rekord. Zatiaľ. 🙂OTÁZKA:
Pre akú vekovú kategóriu sú vhodné vaše knihy?

ODPOVEĎ: Na našom e-shope je pri každej knihy napísaný odporúčaný vek. Napr. kniha Ja, futbalista je vhodná aj pre deti 9+, Ja v škôlke je pre budúcich škôlkarov a škôlkarky. Záleží od konkrétnej knihy a konkrétneho dieťaťa.OTÁZKA:
Koľko trvá dodanie knihy?

ODPOVEĎ: Knihy doručujeme do 10 pracovných dní. Často je doba dodania kratšia. Doručenie závisí od faktorov ako je dátum platby za objednávku, počet doplnení informácií po objednávke, víkend, sezóna pred Vianocami…OTÁZKA:
Posielate vaše personalizované knihy aj do zahraničia?

ODPOVEĎ: Áno, posielame. V objednávke je možné zvoliť doručenie mimo SR. Následne sa zákazníkovi ozveme a preberieme spôsob doručenia a cenu za dopravu.


OTÁZKA: Žijem s dcérkou sama, do kolonky – s kým dieťa žije, som napísala teda len seba. S otcom nežijeme, ale stretáva sa s ním. Bude problém to takto uviesť?

ODPOVEĎ: S takýmto možnosťami a situáciami počítame a samozrejme, vieme to prispôsobiť, aby príbeh vystihoval skutočnosť a nedošlo k nedorozumeniam.