TOP 5 výhod personalizovaných kníh od Dreamstory

Dieťa a kniha? Že to nejde v dnešnej dobe dokopy?

Tak s týmto rozhodne nesúhlasíme! A preto sme sa rozhodli konať. Vytvárame personalizované knihy pre deti, ktoré ich dokážu veľmi zaujať. Čítanie príbehov o sebe, svojej rodine, kamarátoch, záľubách a ďalších veciach z reálneho života je práve to, čím sa snažíme viesť deti k čítaniu. A nie len to… 🙂

Aké sú teda tie najväčšie výhody našich kníh?

1. Náš zákazník = náš pán

Vy ste spoluautor knihy. Vy môžete ovplyvniť detaily príbehu. A vy môžete vyvolať v dieťati emócie, ktoré chcete, aby v ňom pri čítaní vzplanuli.

Chcete v knihe spomenúť celúúú vašu rodinu? Môžete.

Chcete, aby sa príbeh čo najviac páčil vášmu dieťaťu? Poďte s nami do detailov! 😉

Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár s informáciami o vašom dieťati, a my na základe toho vytvoríme personalizovanú knihu na mieru pre vášho syna, dcérku, vnuka, vnučku, neter alebo ktorékoľvek iné dieťa.

2. Zachovanie klasických kníh

Vieme, že v dnešnej dobe iPhonov, iPadov, tabletov a iných technických vymožeností je pre rodiča ťažké dokázať, aby si jeho dieťa vzalo do rúk knihu. Niekedy to nemusí byť len ťažké, ale až nemožné. Čítanie kníh od Dreamstory sa však vymyká stereotypom.

Veď si to len predstavte… Páčila by sa vám kniha, v ktorej by ste čítali príbeh o sebe, svojej rodine, kamarátoch, záľubách…? Počujeme kladnú odpoveď, a tak je to správne! Jedinečné čítanie sa rovnako páči aj dnešným deťom. Vymeňte s nami tablet za knihu. 🙂

3. Posilnenie detského sna

Každý z nás mal ako dieťa svoje sny. Chlapci chceli byť športovcami, záchranármi, mnohí z nás dokonca aj smetiarmi. Dievčatá sa zas túžili stať doktorkami, učiteľkami, či speváčkami. Ako dospievame, často na svoje sny zabúdame. Ovplyvňuje nás okolitý svet… Povedzte vašim deťom, aké skvelé je mať cieľ, svoj vlastný sen.

Možno práve kniha, v ktorej vaše dieťa vystupuje ako futbalista či princezná, vám aj vášmu dieťaťu pomôže. Veď ako sa vraví: „budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.“ 😉

4. Nie je to len o zábave

Kniha okrem pútavého príbehu, kde hlavným hrdinom je vaše dieťa, poskytuje aj priestor pre vzdelávanie. Dieťa počas čítania natrafí na cvičenia od výmyslu sveta. Ich hlavnou úlohou je rozvoj všeobecného prehľadu, logické myslenia, pamäte, kreativity a predstavivosti. Práve tie oblasti, ktoré sú pre deti dôležité.

Tieto úlohy súvisia priamo s dejom príbehu. Niekedy jednoducho nie je možné pokračovať v čítaní bez zvládnutia danej úlohy. A aj preto je ich vypracovanie také zaujímavé a dôležité. No a dieťa sa tak nenútenou formou zabáva aj vzdeláva.

5. Vzťah dieťa & rodič

Hoci je tento bod v našom článku až na poslednom mieste, pre nás a aj pre vás by mal byť tento bod jedným z najdôležitejších. Vytvárajte silné puto medzi vami a vaším dieťaťom. Od toho sa totiž odvíja váš vzťah celým životom. A čo je lepší spôsob ako čítanie príbehu o vašom dieťati pred spaním?

Hlava opretá o vaše plece, kopec zvedavých detských otázok, smiech, objatie, pusa na čelo a zhasnutie svetla. Vy odchádzate s príjemným pocitom z detskej izby a dieťa zaspáva s úsmevom na perách. Pre vás krátka chvíľka, no pre dieťa dôležitá vec.

Toto bol zoznam TOP 5 výhod personalizovaných kníh od Dreamstory. Oslovila vás niektorá tak veľmi, že máte o takúto knihu záujem? Nech sa páči, pozrite si podrobné informácie o našich knihách po celom našom eshope. Máme knihy pre dievčatá aj pre chlapcov. 😉