Saška hodnotí personalizovanú knihu Ja, princezná

Po vydarenom rozhovore s mamičkou Baďkou, tu máme ďalší článok.

Dnes sa pozrieme na to, ako personalizovanú knihu Ja, princezná vníma ten najdôležitejší človek. Samotná čitateľka, krásna, sedemročná princezná Saška.

Ako vo väčšine prípadov, aj Saška mala možnosť čítať túto originálnu knihu vďaka svojej mamičke. Pani Katka tak patrí k veľkému počtu rodičov, ktorí sa zaujímajú o správnu výchovu a vzdelávanie detí. 🙂

Mamička Katka na nás už pri objednávke knihy pôsobila milo a priateľsky. Pár dní potom, ako mali s dcérkou dostatok času knihu popozerať, nám napísala email. V ňom sme sa mohli dočítať, že sú obidve s knihou veľmi spokojné. Sašku takéto čítanie zaujalo a číta jednu stranu za druhou.

kniha, personalizovaná kniha, Ja, princezná, čítanie, Dreamstory

Pokračovali sme v komunikácii, čoho výsledkom toho je práve tento článok. Poďte sa pozrieť na to, aké otázky sme si pre Sašku pripravili, a ako na ne malá čitateľka s pomocou mamy Katky odpovedala.

Milá Saška, od tvojej mamičky sme počuli, že sa ti personalizovaná kniha Ja princezná veľmi páči. Povedz nám, aký to bol pre teba pocit, keď si zistila, že príbeh je o tebe a tvojej rodine?

Saška: Nechcela som veriť tomu, že príbeh je naozaj o mne a mojej rodine. Najviac ma prekvapilo, že som tam našla aj moju učiteľku zo školy. Chcela som knižku stále čítať, aby som tam objavila mojich blízkych a čakala som, kto sa v príbehu ešte objaví. Bolo to zaujímavé a napínavé.

Možno ani nevieš, ale to, že ťa kniha potešila, teší a robí šťastnými aj nás. 🙂 V príbehu si sa stala skutočnou princeznou. Páčilo sa ti to? Ktorá časť ťa najviac bavila?

Saška: Byť princeznou je to, o čom snívam. No a v tejto knihe sa mi to splnilo. Najviac zo všetkého sa mi určite páčila prípravu bálu pre moju rodinu a kamarátky. Chcela by som niečo takéto zažiť aj naozaj.

Tak ako sa píše v knihe, nič nie je nemožné. Krôčik po krôčiku sa dajú sny premeniť v realitu. Len treba chcieť, poctivo sa učiť a veriť! Keď už sme pri tej mysli, kniha okrem personalizované textu obsahuje aj rôzne úlohy a cvičenie. Vedela si riešiť tieto úlohy sama, alebo si zavolala niekoho na pomoc?

Saška: Väčšinu úloh som zvládla aj sama, no niektoré boli ťažšie. Vtedy som zavolala mamku – kráľovnú Katku, alebo ocka – kráľa Marcela a spoločne sme si poradili aj s týmito úlohami.

Sme radi, že ste to spoločne zvládli. Spomenieš si aj na úlohu, ktorá sa ti najviac páčila?

Saška: Áno, to si presne pamätám. Najviac zo všetkých úloh sa mi páčila tá, kde som mala doplniť mená hostí na stoličky. Naplánovať tak, že kto, kde bude na plese sedieť. S tým súvisela aj osemsmerovka, ktorá bola na vedľajšej strane. Niečo také som lúštila prvýkrát a zaujalo ma to.

Máme úsmev od ucha k uchu. Teší nás, že okrem príbehu ťa potešili aj úlohy, a navyše si sa niečo nové naučila. Chcela by si sa opäť stať hlavnou hrdinkou personalizovanej knihy? O čom by mal byť príbeh tentokrát?

Saška: Určite áno! 🙂 Takéto knihy by som rada dostávala každé narodeniny. A kľudne aj každý týždeň ako odmenu. V ďalšom príbehu by som sa chcela stať baletkou. Prihlásila by som sa do baletnej školy, v ktorej budú tancovať aj moje kamarátky a budeme sa pripravovať na veľkú súťaž baletiek. No mojej kamarátke Nelke to veľmi nepôjde a ja ju budem učiť tancovať. A nakoniec by tú súťaž vyhrala.

To je od teba veľmi veľkorysé, Nelka musí byť rada, že má takúto super kamošku. ♥ Námet knihy aj spôsob, akým sa má dej uberať sme si poctivo zapísali. 😉

Tak a to je nateraz všetko.

Ešte raz ĎAKUJEME Saške aj mamičke Katke, že spoločne popremýšľali nad odpoveďami a našli si na nás čas. Teraz, keď sa nás zákazníci bude pýtať, aká je personalizovaná kniha Ja, princezná, okrem nášho opisu a informácií si budú môcť prečítať, ako knihu vníma samotné dieťa.

Ak sa vám tento článok páčil a bol pre vás zaujímavý dajte mu prosím LIKE. Prípadne ho zdieľajte na Facebooku, nech si môžu Saškine slová prečítať aj vaši priatelia.

.
.
.