Mamička Baďka hodnotí personalizovanú knihu

Kniha Ja, princezná je určená pre dievčatá, ktoré sa chcú stať skutočnou princeznou.

A mnoho menších, či väčších princezien už tento pocit malo možnosť zažiť. Vďaka komu? Vďaka nám? To vonkoncom nie. Dostali ju často-krát vďaka svojim mamičkám, ktoré sa starajú o výchovu a vzdelávanie svojich detí.

A práve preto kniha Ja, princezná musí zaujať ako detskú pozornosť, tak aj pozornosť dospelého. Či sa nám to darí, a aké pocity majú mamičky po rozbalení a prezretí knihy nám dnes prezradí priamo jedna z vás. Vyspovedali sme totiž mamičku Baďku, ktorá personalizovanú knihu Ja, princezná objednala pre svoju dcérku Adelku.

kniha, personalizovaná kniha, Ja, princezná, Dreamstory

Poďme zistiť jej pocity. 

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za recenziu na našej Facebookovej stránke. Takéto veci nás vždy potešia a ukazujú nám, že to čo robíme má zmysel. Prezraďte nám prosím, ako ste sa o nás dozvedeli?

Baďka: O projekte Dreamstory som sa dozvedela od mojej kolegyne a zároveň veľmi dobrej kamarátky Ľubky, ktorá to náhodou našla na internete. Hneď som si Dreamstory hodila do Googlu a v tej chvíli u mňa bolo rozhodnuté. Takáto kniha sa určite mojej Adelke bude páčiť.

Ľubka bude teda naozaj dobrá kamarátka. Touto cestou jej ďakujeme aj my, že šíri o nás dobré meno. Predpokladám, že potom ste si pozreli našu webovú stránku a zisťovali informácie o knihe. Čo bol ten hlavný dôvod toho, že ste knihu objednali?

Baďka:  V dnešnom svete plnom počítačov, tabletov a televíznych programov, kde od rána do večera nonstop vysielajú rozprávky je ťažké prinútiť deti, aby si do rúk vzali knihu a len tak si čítali. Určite sa nájdu aj výnimky, ale u nás doma tak tomu nie je. Čítanie je pre Adelku ako za trest. Knihy síce Adelke kupujeme, ale máloktorú prečíta celú. No myslím si, že čítanie knihy Ja princezná, v ktorej je hlavnou hrdinkou práve ona ju bude veľmi baviť a pôjde o nezabudnuteľný zážitok. Táto kniha je určite dobrou voľbou ako vrátiť deti späť k čítaniu. A práve preto som sa rozhodla túto knihu objednať.

Pevne veríme, že Vaše slová sa premenia na realitu a Adelka bude knihu čítať s úsmevom na tvári. Vráťme sa ešte k Vám. Je niečo, čo Vás ako rodiča na knihe najviac potešilo, či prekvapilo?

Baďka:  Kniha je veľmi zaujímavo spracovaná. Nie je totiž len o čítaní, ale sú v nej aj rôzne hádanky, tajničky, úlohy či miesto na kreslenie. Určite budem dávať pozor, aby Adelka do knihy písala krasopisne, lebo táto kniha je pamiatkou na celý život. Zatiaľ som knihu čítala len tak letmo očami, ale toto je prvá kniha, pri ktorej som mala zimomriavky. Taktiež ma príjemne prekvapilo veľmi rýchle dodanie knihy a malý darček pre mňa vo vnútri. 🙂

Tak a teraz už máme zimomriavky aj my. Nie je pre nás väčšie zadosťučinenie ako spokojný zákazník. Avšak kniha musí potešiť aj samotnú čitateľku. Čo myslíte, bude sa kniha Adelke páčiť?

Baďka:  Som presvedčená, že áno. Lebo veď každé dievčatko sa túži stať princeznou. A už po prečítaní prvého odseku bude rozmýšľať, ako je možné, že je v nej spomenutá dedina, v ktorej bývame a že princezná sa volá Adelka. A to je len začiatok. Postupne nebude vôbec chápať, že všetko, čo je o nej v knihe napísané je pravda. V tom je tá kniha výnimočná a nikto iný takú istú mať nikdy nebude. Páčiť sa jej bude aj preto, lebo má v nej spomenutých svojich kamarátov, svoju obľúbenú pani učiteľku, celú rodinu a v závere knihy sa jej splní veľký sen. 🙂

Budeme veľmi radi, keď nás informujete o jej pocitoch a dojmoch z knihy. Ktovie, možno vznikne ďalší článok práve s Adelkou. Prejdime na poslednú otázku. Mali by ste záujem o ďalšie personalizované knihy?

Baďka:  Jasné, že by som mala záujem aj o ďalšiu knihu. Máme doma ešte 6 ročného prváčika Dávidka, ktorý sa práve učí čítať. Takže rada by som privítala chlapčenskú verziu. Určite by sa mu páčila kniha, v ktorej by sa stal napríklad futbalistom.

Poteším Vás, keďže na chlapčenskej verzii poctivo pracujeme. Názov a námet však je stále zahalený pod rúškom tajomstva.

Tak a to je všetko.

Mamičke Baďke veľmi ďakujeme za jej čas a ochotu vyjadriť svoj názor. Veľmi si to vážime a preto prvý výtlačok chlapčenskej personalizovanej knihy pôjde práve jej Dávidkovi. Dobré skutky sa predsa musia odmeňovať. 😉